OLSE AC Outdoor Records Dames

BENJAMINS MEISJES (Outdoor clubrecords)    Record
60m9.38Aygeman Adriana2019
600m2'00,54Gorrebeeck Robin2010
Hoog1m20Busschop Linda1994
Ver3m81Struys Ilse1997
Kogel (1kg)9m22Struys Ilse1997
Hockeybal30m44Struys Ilse1997
Vierkamp1654pStruys Ilse1997
4X60m39.65Peers Stien &
Blockx Dante &2007
Vancamp Hanne &
Baillievier Rani
3x600m6'39,69Faes Laura &2010
Lemhouer Inasse &
Deckers Lissa
1000m3'36,66Struys Ilse1997
PUPILLEN MEISJES (Outdoor clubrecords)
60m8,4 (H)Janssens Ann1980
1000m3'20,79Luxem Xenia1993
60m Horden10.45Udechukwu Hilary2014
Hoog1m40Teysen Nancy1979
1m40Beeckmans Maud2011
Ver4m61Boeckx Vera1979
Kogel (2kg)10m49Van Aken Heidi1994
Discus (600gr)23m69El Ayadi Nisrine2016
Hockeybal39m25Vanderkruys Kaat2004
Vierkamp2040pUdechukwu Hilary2014
4X60m34.4Blockx June &
Kabamba Ndaya Grace &2014
Ludecke Sanne &
Udechukwu Hilary
4x600m5'48,13Blockx Dante &2009
Bruyndoncx Celine &
Baillievier Rani
800m2'37,50Langens Ilka1990
1000m SW6'19,70Everdepoel Brett1998
MINIEMEN MEISJES (Outdoor clubrecords)
80m10.72Udechukwu Hilary2015
150m19.82Udechukwu Hilary2016
300m43.28Udechukwu Hilary2015
1000m3'02,59Luxem Xenia1995
60m Horden9.79Van Houdenrogge Stevie2002
150m Horden21.87Udechukwu Hilary2016
Hoog1m60Ceulemans Patsy1976
Ver5m11Vancamp Hanne2012
Kogel (2kg)13m67Struys Ilse2001
Discus (750gr)30m96Van Eeckhoven Annelies2019
Speer (400gr)39m67Struys Ilse2001
Polsstok2m70Van Houdenrogge Stevie2002
Vijfkamp2979pBlockx Dante2010
4X80m42.18Sunthorn Viriya &
Prinzie Emma &2016
Kabamba Ndaya Grace &
Udechukwu Hilary
3x600m5'33,84Bruyndoncx Celine &2011
Blockx Dante &
Baillievier Rani
200m26,7 (H)Claes Brigitte1977
800m2'27,47Chon Laurence1985
Kogel (3kg)11m16Larnoe Karin1977
Discus (600gr)31m96Van Aken Heidi1995
Discus (1kg)24m22Ghamrane Malika1981
Speer (500gr)21m38Beirens Ilse1989
1000m SW6'08,40Everdepoel Brett2000
2000m SW13'33,10Everdepoel Brett1999
CADETTEN MEISJES (Outdoor clubrecords)
100m12,2 (H)Jansen Monnik1977
12,2 (H)Claes Brigitte1979
200m25,1 (H)Claes Brigitte1978
400m57,2 (H)Van Bourgonnie Inge1979
800m2'16,08Langens Ilka1994
1500m4'44,66Luxem Xenia1997
80m Horden11.8Van Houdenrogge Stevie2004
300m Horden44,5 (H)Van Bourgonnie Inge1979
1500m Steeple5'40,02Deckers Lissa2015
Hoog1m76Jansen Monnik1977
Ver5m59Vancamp Hanne2014
Hinkstap11m44Ingange Davina2006
Polsstok3m40Busschop Linda2000
Kogel (3kg)13m63Struys Ilse2003
Discus (1kg)37m96Larnoe Karin1979
Speer (500gr)42m80Struys Ilse2003
Hamer (3kg)45m93Van Eeckhoven Annelies2021nieuw
Zeskamp3519pVissers Joke1994
4X100m50,0 (H)Claes Birgitte &
Colomier Christl &1979
Van Bourgonie Inge &
Van Den Heuvel Chris
4X800m10'01,94Claeys Saar &
Goris Tinne &1994
Langens Elke &
Langens Ilka
Vijfkamp2678pStruys Ilse2002
SCHOLIEREN MEISJES (Outdoor clubrecords)
100m12.11Vancamp Hanne2016
200m24.73Vancamp Hanne2015
400m55.98Baillievier Rani2015
800m2'08,54Dupain Greet1988
1500m4'24,28Luxem Xenia1999
3000m9'39,22Luxem Xenia1999
100m Horden13.8Vancamp Hanne2016
400m Horden1'03,41Van Bourgonie Inge1980
2000m Steeple7'32,00Aernouts An2003
Hoog1m78Ceulemans Patsy1980
Ver5m79Sebrechts Lesley1999
Polsstok3m41Busschop Linda2001
Hinkstap12m04Bossuyt Lotte1997
Kogel (3kg)14m20Vissers Joke1997
Discus (1kg)41m72Larnoe Karin1981
Speer (500gr)30m44Sanders Leen2015
Hamer (3Kg)46m86Goossens Wiebe2018
Zevenkamp5167pHellebaut Tia1995
4x100m49.16Claes Birgitte &
Claes Lieve &1981
Seymus Els &
Van Den Heuvel Chris
4x200m1'47,29Bailievier Joni &
Bailievier Rani &2015
Peers Stien &
Vancamp Hanne
4x400m4'30,80Pauwels Lauranne &2008
Eysackers Elien &
Semal Lotte &
Rutten Kirsten
4x800m9'17,7Boomans Veerle &
Hofmans Evelien &1999
Konings Liesje &
Luxem Xenia
300m Horden44,5 (H)Van Bourgonie Inge (Cad)1979
Kogel (4kg)12m37Larnoe Karin1981
Speer (600gr)52m60Willemsen ElfjeBR!2002
Hamer (4Kg)44m62Van Aken Heidi2000
JUNIORES MEISJES (Outdoor clubrecords)
100m11.72Mariën Hanna2001
200m23.88Mariën Hanna2000
400m55,2 (H)De Pre Viviane1974
800m2'06,9 (H)Dupain Greet1989
1500m4'24,28Luxem Xenia (Sch)1990
3000m9'39,22Luxem Xenia (Sch)2000
5000m18'18,74Eysackers Julie2010
100m horden14.12Vancamp Hanne2018
400m Horden1'00,44Baillievier Rani2016
3000m steeple13'13,40Aernouts An2005
Hoog1m80Ceulemans Patsy1981
1m80Hellebaut Tia1996
Ver5m94Sebrechts Lesley2000
Polsstok3m41Busschop Linda (Sch)2001
Hinkstap12m32Hellebaut Tia1997
Kogel (4kg)12m37Larnoe Karin (Sch)1981
Discus (1kg)42m52Larnoe Karin (Sch)1983
Speer (600gr)53m41Struys Ilse2007
Hamer (4kg)44m62Van Aken Heidi (Sch)2000
Zevenkamp5197pHellebaut Tia1997
4x100m48.16Claes Birgitte &
Claes Lieve &1981
Seymus Els &
Van Den Heuvel Chris
4x200m1'47,29Bailievier Joni (Sch) &
Bailievier Rani (Sch) &2015
Peers Stien (Sch) &
Vancamp Hanne(Sch)
4x400m4'05,01Bastiaens Chris (Sch) &
Dupain Greet &1989
Henderieckx Katrien &
Verhoft Nadia
SENIORS DAMES (Outdoor clubrecords)
100m11.61Marien Hanna2012
200m23.37Marien Hanna2012
400m53.93Meersman Martine1992
800m2'03,08Baillievier Rani2021nieuw
1500m4'17,29Van Landeghem Ria1986
3000m9'01,29Van Landeghem Ria1986
5000m15'53,38Van Landeghem Ria1986
10.000m32'29,73Van Landeghem Ria1986
1/2 marathon1u15'16Luxem Xenia2010
Marathon2u28'11Van Landeghem Ria1988
100m Horden12.87Berings Eline2014
400m Horden1'00,44Baillievier Rani (Jun)2016
3000m Steeple13'13,04Aernouts An (Jun)2005
Hoog1m81Hellebaut Tia1998
Ver6m25Butaeye Brigitte1982
Polsstok3m90Willemen Jozefien2018
Hinkstap12m58Hellebaut Tia1998
Kogel (4kg)14m41Larnoe Karin1988
Discus (1kg)46m14Larnoe Karin1990
Speer (600gr)53m41Struys Ilse (Jun)2007
Hamer (4kg)44m62Van Aken Heidi (Sch)2000
Zevenkamp5381pHellebaut Tia1998
4x100m47.27Adriaenssens Gerda &
Bouweraerts Annemie &1983
Van Den Heuvel Chris &
Verguts Karin
4x200m1'40,19Adriaenssens Gerda &
Michels Linda &1981
Van Den Heuvel Chris &
Verguts Karin
4x400m3'48,08Baert Katrien &
Bastiaens Chris &1992
Meersman Martine &
Verhoft Nadia
4x800m9'27,96Dupain Greet (Jun) &
Mols Becky &1988
Van Den Abeele Annie &
Wens Petra
Ekiden3u09'57Eysackers Elien &
Bosmans Ilse (Mas) &
Smet Ann (Mas) &2015
Eysackers Julie &
Van Den Bergh Connie &
Van De Venster Christel
MASTERS DAMES (Outdoor clubrecords)
100m13,1 (H)Bouweraerts Annemie1994
200m27.82Bouweraerts Annemie1994
400m1'00,76Van De Venster Christel2013
800m2'19,91Van De Venster Christel2015
1500m4'51,49Van Den Abeele Annie1993
3000m10'13,99Van Den Abeele Annie1992
5000m17'54,4 (H)Van Den Abeele Annie1993
10.000m37'17,58Van Den Abeele Annie1993
1/2 marathon1u21,55Luxem Xenia2019
Marathon3u14'40Van Den Abeele Anita1995
100m Horden19,3 (H)De Ridder Rita1992
400m Horden1'13,37Lotthrinkx Nathalie2014
Hoog1m46Swiers Veerle1997
Ver5m62Bouweraerts Annemie1994
Kogel (4kg)13m73Larnoe Karin1999
Discus (1kg)42m73Larnoe Karin2002
Speer (600gr)37m35Maes Veronique2018
Hamer (4kg)31m65Szabo Erszi1999
Vijfkamp1616pDe Ridder Rita1989
4x100m54.79Bouweraerts Annemie &
Van Loon Ingrid &1996
Adriaenssens Gerda &
Verguts Karin
4x200m1'58,68Obasohan Roselyn &
Lotthrinkx Nathalie &2015
Dielen Sonja &
Van De Venster Christel
4x400m4'34 26Van De Venster Christel &
Dielen Sonja &2016
Lotthrinkx Nathalie &
Obasohan Roselyn
4x800m10'36 88Van Den Abeele Annie &
Van Den Abeele Anita &1994
Verstrepen Monique &
Claes Judy